KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 15085313
nr 1508 5313
Jacob Hägg
(1839-1931), Sverige
Teckning, Skepp. Blyerts på papper, oramat löst blad. Bladets mått: 12,5x20 cm
Kondition: skador, revor
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 december 2022
kl 18:10:44
Jacob Hägg
Läs mer om Jacob Hägg